تبلیغات
آئین محبت(لژیون خانم فاطمه خادم الحسینی) - متن سی دی زیر اب بخش 1
 
آئین محبت(لژیون خانم فاطمه خادم الحسینی)
پنجشنبه 20 خرداد 1395 :: نویسنده : sahar tirgham

به نام خدا

نوشتار سی دی زیر آباین دستور جلسه مربوط به 95/01/31 می باشد.

امروز 95/01/31 هست . كه فردا ماه اول ،فروردین تمام می شود و اردیبهشت شروع می شود .چشم به هم زدیم یك ماه از ،یك دوازدهم از فصل بهار و سال 95 گذشت . و باز دو تا پلك دیگر هم بزنیم 95 هم خلاص می شود.

خوب درسی را كه امروز می خواهم راجع آن صحبت كنم مربوط به 77/04/22 می باشد.یعنی حدود 7 ماه بعد از رهایی شاگرد،یا نگهبان.7 ماه از رهایی تمام شده است و شاگرد دارد با استادش صحبت می كند.این مطلب را می خوانم و بعد راجع آن توضیح می دهم. قبل ازآن هم یك توضیح بدهم كه آمادگی ذهنی داشته باشید. سه مرحله رایك شخص بایدطی كند. مرحله اول )آن بند اهریمن ،یا بند شیطان اصطلاحا؛یا حقیقتا،باید از انسان جدا شود. و مرحله دوم)مرحله مبارزه آغاز می شود. مبارزه با مسایل مختلف ،با مشكلات مختلف،و با شكلهای گوناگون این مبارزه ادامه دارد. اگر در مرحله اول توانست و بندهای اهریمن را قطع كرد وارد فاز دوم می شود. و در مرحله و فاز دوم مبارزه است. و هر شخصی كه بندهای اهریمن را قطع می كند و از مواد مخدر بیرون می آید بایددر مرحله دوم این  مبارزه را به انجام برساند. وامكان ندارد كه كسی وارد مرحله دوم بشود و این مبارزه تن به تن آغاز نشود. منظور از تن به تن این است كه باید تمام مبارزه را خود فرد و خود شخص، باید این مبارزه را به دوش بكشد تا از این مسئله عبور كند. اگر ازمرحله مبارزه تن به تن هم عبور كرد و توانست موفق شود ،وارد مرحله سوم می شود كه آن باز شدن درب می باشد.آن زمان درب های متعدد باز می شود و انسان می تواند عبور كند و گشایش در تمام سطوح زندگی به انسان می رسد و انسان تبدیل میشود و در یك صلح و در یك آرامشی ،می تواند به حیات خودش ادامه بدهد. اینها را می خوانم و باز از آخر معنی می كنم و می آیم به اول.

استاد می گوید:به حمد خداوند تبارك و تعالی امور جاریه پیش می رود و ما بسیار خوشحال هستیم و برای این كه بدانیم همه اعضای ارتباطی با شما ،و همه دوستان خوشحال می باشند.برای این كه حركت بسیار عظیم آغاز گردیده كه بند شیطان،كه سدی بود بر سر راه ،قطع شده ،و امروز مطربان بایستی بساط خود را در جای دیگری كه ماوای در بندشدگان می باشد ،پهن كنند.

چون 7 ماه از این قضیه می گذرد. می گوید: حركت بسیار عظیمی شروع شده است ،زیرا كه بند اهریمن كه مثل یك سدی در مقابل راه قرار داشت. آن بند چه شده است؟كاملا قطع شده است.اینجا اشاره به مطربان،البته اهانت نشود؛ مطربان با هنرمندان فرق می كنند،- مطربان بایستی بساط خود را در جای دیگری كه ماوای در بندشدگان می باشد ،پهن كنند- آنهایی كه تا الان از این شخص سوء استفاده می كردند و این شخص آلت دستشان بود، چه در صور پنهان و چه در صور آشكار؛ ممكن است كه بعضی ها به صور پنهان اعتقاد نداشته باشند،و فقط به صور آشكار اعتقاد داشته باشند،برای آنهایی كه تنها به صور آشكار اعتقاد دارند، همان صور آشكار؛ در بین همه آنانی كه تنها به صور آشكار اعتقاد دارند نمی توانیم افرادی را پیدا كنیم كه تنها معتقد به صور آشكار باشد. اصلا امكان ندارد. ممكن كه اصلا بگویند ما ماده پرستیم. ماتریالیسم هستیم و فقط به صور آشكار اكتفا می كنیم و حتی آنها هم ناگزیر هستند تن به صور پنهان بدهند،چون حتی كابوسهایی كه شبانه،برای شخص مصرف كننده پیش می آید آن هم صور پنهان است و نمی توانند منكر آن شوند. حالا ممكن است بگویند،تعریف آن ، این است." نه! در ناخودآگاهش می باشد،" آمده است در فرونتال مغز و روی كورتكس اثر گذاشته است وهیپوتالاموس رفته در تكمندوم شكمی وتكمندم شكمی مثلا به آكوپانس دستور داده  و الی آخر.اینها همه را می گویند،ولی به هر حال قبول دارند و می پذیرند.به هرحال، فقط تفاوت این است آنهایی كه در صور پنهان هستند فكر می كنند كه اینها تخیلات و توهمات می باشد.كه از نظر من كاملا توهمات وكاملا تخیلات نیست و كاملا كابوسها ،واقعی هستند و همان هایی هستند كه بساط خود را روی فرد مصرف كننده و یا فردی كه در صراط مستقیم قرار ندارد، پهن كرده اند.یعنی كابوسها هستند.تا وقتی كه این بند قطع نشود این كابوسها هستند. به این علت از لغت مطرب استفاده می كند كه مطرب كسی است كه سرگرم می كند.مثلا می آیند و نیم ساعت می زنند و شخص را سرگرم می كنند،موقعی كه بند اهریمن قطع شد اینها ول می كنند و می روند. اینها نمی توانند باشند. واتفاقا صور پنهان خیلی به مراتب بدتر از صور آشكار می باشد. پس در فاز اول باید بند اهریمن قطع شود و نیروهایی كه ؛سایه ها می خواهید به آن بگویید؛بگویید. موجودات  ارگانیك و غیر ارگانیك می خواهید بگویید؛بگویید و هر چه می خواهید بگویید ؛ بگویید. به زبان قرآن شیاطین ،اجنه، هر چه می خواهید بگویید فرقی نمی كند به هر حال آنها وجود دارند، و هر چه وجود دارد، و و جود حقیقی دارد،آن چیزی كه در هنگام كابوس من و شما می بینیم كاملا وجود حقیقی دارد.حال اسم كابوس را هرچه دلت می خواهد بگذار.آن یك موضوع واقعی است .و تا زمانی كه این بند اهریمن وبند شیطان قطع نشده است اینها ادامه دارند.وقتی كه بند شیطان قطع شد اینها به مكان دیگری گسیل می شوند و دیگر نیستند،كما اینكه افرادی كه درست در صراط مستقیم به سفر دوم می رسند ،دیگر كابوسهای وحشتناك از بین می رود.پس یك فاز قطع شدن بند اهریمن است.

مابرای به این موضوع كه در این مقطع پیش آمده ،به جهت انجام و توام با مسائلی كه شاید خود پیش بینی نموده بودید .این است كه  توان مبارزه بار دیگربطور واقعی در شما به معرض آزمایش خودتان قرار گرفته،واین امری است كه باید انجام بشودومی شود.

فاز دوم فاز مبارزه آغاز می شود،مبارزه ممكن است به عناوین مختلف باشد و به دلایل مختلف باشد،به روشهای مختلف باشد،ممكن است گاهی اوقات این مبارزه ،مبارزه اقتصادی باشد. گاهی این مبارزه،مبارزه احساسی باشد.گاهی این مبارزه ،مبارزه عاطفی باشد.گاهی این مبارزه ،مبارزه عشقی است.گاهی مبارزه انتقام است.گاهی مبارزه ای است كه حق و حقوق شما را زیر پا لگدمال كرده اندو سالها حق و حقوق شما ار خورده اند. و برای پس گیری حق و حقوقتان می باشد.برای پس گیری اموالتان می باشد.برای پس گیری شرف است وبرای پس گیری آبرو می باشد، برای پس گیری حیثیت می باشد.پس این مبارزه ای است كه حتما به انجام می رسد. برای پس گیری آن شرفی است كه سالها تو سری خورده ای و خیلی حرفها به تو زده اند و از ترس اعتیاد و از ترس مواد و از ترس خیلی چیزها ،لب به سخن نگشوده ای.پس این نیست كه شما بگویید: خوب من كه موادم را ترك كرده ام،حالا پس چرا درست نمی شود،هیچ كس برای شما تضمین نكرده است كه همه چیز درست می شود.باید وارد مرحله و فاز مبارزه بشوی.نه!!من همه چیز را به خدا واگذار می كنم. چه چیز را به خدا واگذار می كنی؟مگر خداوند پیشخدمت شماست، كه به خداوند واگذار می كنی.اگر شما تمام تلاش و كوشش خود را كردی ،و مبارزه ات را كردی، در مسیر زندگی،آنگاه می گویی خدایا به تو واگذار می كنم. نه كه از همان اول چنین تصمیمی را بگیرید.پس فاز دوم،فازی است كه حتما شما به مرحله ای می رسید كه باید این مبارزه را انجام دهید.تك تك افرادی كه سفر اول خود را تمام می كنند باید در این قسمت منتظر باشند،واگر مشكلاتی برایشان پیش می آید تصور نكنند كه این مشكلات غیر طبیعی می باشد.چرا ما كه 4 سال هست پاك شده ایم هنوز این بلاها سر ما می آید؟. چرا این مشكلات سر ما می آید؟باید از این فاز عبور كنید. ببینید؛ آش كشك خاله ات است بخوری پات است نخوری پات است.غر بزنی،غر نزنی .بگی و نگی باید از این فاز اگر خواستی عبوركنی؛ عبوركنی.اگر نخواستی هم عبور كنی همان جا استخوانهایت خورد و خاكیشیر خواهد شد. پس این فاز دوم است. فاز سوم؛ اگر از فاز دوم عبور كردی آنگاه در باز می شود،در برای چه باز می شود. برای این كه خودت عبور كنی و یك انسانهای زیادی را هم با خودت ببری.یعنی كمك كنی كه انسانهای زیادی هم از این فاضلاب و از این جهنم و از این دردها و از این رنجها ،آنها را هم با خودت ببری.این نیست كه فقط خودت عبور كنی و بری دنبال كارت.باید به یك مرحله ای برسی كه خودت عبور كنی و بعد دستگیری كنی.كمك كنی به انسانهای دیگری و آنها را هم ساپورت كنی كه از آن مهلكه و از آن بلا بیرون كنی.كم بود خانواده هایی كه منهدم شده بودند ودر كنگره 60،جمع آوری شدند ،درست شدند،مرتب شدند؛ در حالی كه در حال متلاشی شدن بودند. همه را كه من عبور ندادم.بقیه راهنماها،بفیه عزیزان،بفیه افرادی كه به سفر دوم رسیده بودند.آنها سعی كرند كه بقیه را عبور بدهند.پس می رویم سراغ مرحله ای كه دربها باز می شود.

از نظرات دیگر هم در انجام امر،كه از شروط محسوب می شود باز هم به جهت انجام وظیفه صرف ؛ برای شما نمی باشد.

باز از نظر دیگر در انجام امور كه از شروط محسوب میشود-كه از شرایط محسوب می شود،كه شرطش می باشد باز هم به جهت انجام وظیفه صرف-فقط برای تو نمی باشد،-برای شما نمی باشد.بلكه درب بزرگی باز می شود كه بتوانند آنان كه نیاز به انجام وظیفه دارند پس از آن درمورد  خویش به  اجرا گذارند-می گوید درب بزرگی باز می شود،درب بزرگی باز شد. این، سال 77 دارد استاد با ما صحبت می كند.می گوید درب بزرگی باز می شود كه خیلی ها عبور كنند و الان هزاران هزار نفر از این درب بزرگ عبور كرده اند ،به گونه ای باشد  .بلكه درب بزرگی باز می شود كه بتوانند آنان كه نیاز به انجام وظیفه شما دارند پس از آن درمورد  خویش به  اجرا گذارند. آنان هم عین شما وظیفه دارند ،وظیفه خود را انجام دهند و در مورد خود اجرا نمایند.پس مرحله سوم شد، باز شدن درب. مرحله اول شد،قطع شدن بند اهریمن ،اون مثلثش. مرحله دوم ؛مبارزه تن به تن آغاز می شود برای تمام مسائل زندگی، و مرحله سوم باز شدن درب. این یك فرایند است برای انسانها در مراحل تكامل ،در مراحل بهروزی زندگی، به مراحل مناسب تری برسند باید از این پله ها چكار كنند؟! عبور كنند.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 30 مرداد 1396 02:02 ب.ظ
I believe what you published made a great deal of sense.
But, what about this? suppose you were to write a awesome post
title? I ain't suggesting your content is not solid.,
however what if you added a post title to maybe
get a person's attention? I mean آئین محبت(لژیون خانم فاطمه خادم الحسینی) - متن سی دی
زیر اب بخش 1 is a little boring. You could peek at Yahoo's front page and
note how they create post titles to get viewers interested.
You might add a video or a related pic or two to grab people interested about everything've got to say.
Just my opinion, it would make your website a little livelier.
دوشنبه 9 مرداد 1396 06:24 ب.ظ
Hello, this weekend is good in support of me, since this point in time
i am reading this wonderful educational post here
at my home.
دوشنبه 9 مرداد 1396 01:42 ق.ظ
When I initially left a comment I seem to have clicked on the -Notify me when new comments are added- checkbox and from now on every time a comment is added I receive four emails with
the exact same comment. Perhaps there is a means you are able to remove me from that service?

Thanks a lot!
جمعه 25 فروردین 1396 07:17 ق.ظ
I think the admin of this web site is in fact working
hard in support of his website, because here every stuff is quality based data.
دوشنبه 31 خرداد 1395 04:47 ق.ظ
سحر جان خدا قوت خیلی جامع وکامل نوشتی .از خواندنش واقعا لذت بردم امیداست در مراحل بالای خدمت ببینمتان.بابت راه اندازی و فعالیت یکساله شما در وبلاگ لژیونی کمال تسکر را دارم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :