تبلیغات
آئین محبت(لژیون خانم فاطمه خادم الحسینی) - خلاصه سی دی جهان بینی
 
آئین محبت(لژیون خانم فاطمه خادم الحسینی)
پنجشنبه 7 مرداد 1395 :: نویسنده : sahar tirgham

 به نام قادر مطلق


برای آنکه جهان بینی برای انسان قابل درک و لمس باشد باید الفبای آن را بلد باشیم و توسط آن در ذهن انسان تصویر ذهنی درستی ایجاد شود .یکی از درگیریهای زندگی من سخت بودن مطالب بود اما بعدها دریافتم علم پیچیده نیست و هر چیزی کلیدی دارد ، اگر استاد پایه های مطالب و قوانین را درست به انسان آموزش دهد درست مانند این است که پی ریزی و فندانسیون یک ساختمان را محکم بنا کنیم ، آنگاه میتوانیم 100 طبقه بسازیم ، به همین دلیل من سعی میکنم مطالب را به ساده ترین شکل ممکن آموزش دهم .
در جزوه جهان بینی سعی شده از مدل استفاده شود و مزیت دیگر استفاده از تصاویر است چون کارتن و فیلم از ابزار صوت و تصویر استفاده شده و به همین دلیل است که برای انسان قابل درک است و ما هم برای درک مطالب به آن تصویر ذهنی و مدل توجه میکنیم و از شبیه سازی ها روابط را میابیم مانند مدل شهر وجودی برای نفس ، هنگامی که خماری به انسان فشار می آورد شخص در ذهن خود تجسم میکند که قبایل وحشی شهر وجودی به قلعۀ عقل حمله ور شده اند و حال باید راه مقابله با آن را اجرا کرد و از دانش جهان بینی در این زمینه استفاده نمود .


اگر در جزوه جهان بینی فقط به تعریف نفس آن هم با کلمات فلسفی اکتفا میشد حتی حفظ مطالب هم نمیتوانست به صورت کاربردی مورد استفاده قرار گیرد و موجب خستگی و زدگی میگردید .جهان بینی متعلق به همۀ انسانها است اما برای برخی یک نیاز مبرم است و مانند یک طناب محکم انسانها را از اعماق تاریکی نجات خواهد داد ، البته سایر انسانها هم برای زندگی نیازمند آن هستند ولی چون اعتیاد حسهای انسان را به هم میریزد و خیلی بندها به انسان میزند ، حتی بزرگترین شکل تاریکی است دانش جهان بینی به او کمک میکند خیلی چیزها را بشناسد و بداند از کجا ضربه میخورد .

در کنگره اگر دانایی انسان توسط جهان بینی بالا نرود مواد مخدر طبیعی در بدن راه اندازی نمیگردد و تیپر 20 درصدی به تنهایی نمیتواند چاره ساز باشد و شخص به درمان نمیرسد ، سیستم فیزیو لوژی و ساختار جسمی انسان به گونه ای است که که تحت فرمان یک سیستم هوشمند فرماندهی به نام سیستم ایکس رهبری میشود و این سیستم هنگامی دستور تولید ( مخدرهای طبیعی ) یعنی ترشح هورمون ها و آزادسازی مولوکولهای شیمیایی در دستگاه عصبی که همان نورو ترنسمیتر ها هستند را میدهد که ظرفیت استفاده از آنها در وجود انسان باشد درست مانند شهری که باید در آن یک سری کارخانه مانند پالایشگاه ، پتروشیمی و شرکتهای تولیدی ساخته گردد تا مواد اولیه در آن شهر قابل استفاده شود آنگاه میتوان مثلاً روزی 100 بشگه نفت خام وارد این شهر کرد و از آن بهره برد .
بنابراین اگر با دانش و علم جهان بینی نتوانیم ساختارهای مثبت درون خود بوجود آوریم و ظرفیت سازی کنیم آنگاه راه اندازی و بازسازی جسم امری محال خواهد بود و همیشه حال انسان خراب است .
ممکن است در ابتدا دریافت و درک مفاهیم جهان بینی برای انسان مشکل و سخت به نظر برسد ولی با تکرار و ممارست پس از چند بار خواندن و تفکر پیرا مون موضوع کم کم مطالب لذت بخش میگردد و جذب آن ساده خواهد شد .
بارها شاید به این موضوع فکر کرده باشیم که چرا عمل نمودن و کاربردی کردن جهان بینی و دانایی برای انسان مشکل است و به سادگی نمیتوان دانایی را کاربردی در زندگی استفاده کرد ، درست اینجاست در میابیم در پشت پرده خبرهایی است و نیروهایی وجود دارند که نمیگذارند ما به راحتی حرکت نماییم .
نیروهای باز دارنده با توجه به جایگاه ، دانش و توان انسانها مقابل ما قرار میگیرند و خاصیت آنها اینگونه است که در ابتدا خاصیت بازدارندگی دارند ، بعد مخرب میشوند و در آخر مکمل .
مانند نیروی باد که در مقابل حرکت ماشین حالت بازدارنده دارد اینجا انسانها دو راه دارند یا در مقابل مشکل تفکر میکنند و راه سخت را انتخاب میکنند و یا شمشیر را از رو بسته و به جنگ آن میروند اگر راه دوم را انتخاب کنیم و در مقابل باد پدال گاز را بیشتر فشار دهیم نیروی باد تبدیل به نیروی مخرب شده و ماشین را واژگون میکند و حالا تصور کنید همین فشار هوا که در مقابل ماشین نیروی باز دارنده و مخرب داشت در مورد هواپیما تبدیل به نیروی مکمل میگردد زیرا مقاومت هوا نیروی است که توسط مهار آن هواپیما میتواند پرواز نماید .
پس اگر بخواهیم نیروهای بازدارنده را تبدیل به نیروی مکمل کنیم باید توانایی مهار آن را داشته باشیم و این توانایی حاصل نمیشود مگر با علم و دانش و این قوانین فیزیک و دانش است که به هواپیما این توانایی را داده تا بتواند چنین عملکردی را داشته باشد .
چون وجود انسان از اضداد آفریده شده تکامل او به اینگونه است که وقتی به مشکل برمیخورد شروع میکند به حرکت کردن آسیب دیدن و ضربه خوردن تا وقتی که شروع کند به آموزش دیدن و تفکر کردن و یافتن راه حل و این یعنی جهش کردن و به تکامل رسیدن ، اصولاً تکامل برای انسان بدون نیروهای بازدارنده بدون معنی است و غیر ممکن .
پس اگر ما ماشین باشیم نیروی باد برای ما نیروی بازدارنده و اگر هواپیما باشیم نیروی مکمل خواهد بود و این بستگی به درجۀ تکاملی انسان دارد .
در جزوه جهان بینی 2 این نیروها در مقابل مثلث دانایی تعریف شده اند و منشاء هر یک توضیح داده شده و در بخش ساختار ها همانطوری که یک ساختار مافیایی میتواند در یک کشور یا شهر نوسان قیمت بوجود آورد یا در دل مردم ترس بیاندازد در درون انسان هم ساختارهای منفی میتوانند سطح انرژی انسان را پایین بیاورند یا موجب ترس ، نفرت و حسادت بوجود آورند و با این حسهای بدی که در ما بوجود آورده اند کنترول ما را بدست بگیرند .
و این ساختار ها مانند اعتیاد سالها انرژی ما را گرفته و قدرتمند شده و حالا نمیتوان یکباره آن را نابود کرد و برای حفظ ، رشد و توسعه خود از جهل و نابودی ما استفاده میکنند .
در واقع این خواسته های نا معقول ما است که باعث تشکیل این ساختارها شده فرض کنید در یک شهری به جای مشروب مردم خواستۀ نوشیدنی دیگری را داشته باشند مانند رانی آن وقت دیگر ساختار و شبکۀ پخش قاچاق مشروبات الکلی بوجود نخواهد آمد 
پس برای اینکه ما بتوانیم ساختار های منفی را از بین ببریم در اصل باید خواسته های نا معقول خود را اصلاح نماییم و تا زمانی که سلولهای ما خواستۀ مشروب را دارند نمیتوانیم جلوی مافیای مشروب را بگیریم چون ایراد کار از جای دیگری است . 
در روش DST و در کنگره ما نیاز و خواستۀ مواد مخدر را تغییر میدهیم ، چگونه ؟ با تولید ماده ای در بدن به نام مواد مخدر طبیعی ، مانند دینورفین و اندروفین که کیفیتی به مراتب بهتر از کراک و هروئین .
حال ممکن است کسی ساختار منفی درونش قدرت طلبی یا زور گویی باشد ، اینجا باید ببینیم نیاز او چیست مثلاً ممکن است نیازش توجه یا محبت باشد ، اگر ما نیاز او را درست کنیم خود به خود آن ساختار تغییر میکند .
به طور کلی نیروهای مخرب و منفی یک کار را بیشتر انجام نمیدهند ولی آن کار را خیلی خوب بلد هستند و آن آلوده کردن حس انسان است مانند این است که آب یک شهر را از سرچشمه آلوده کنند آنگاه کار همۀ انسانهای شهر تمام است و نیروهای منفی این کار را استادانه انجام میدهند فقط ابزارشان فرق میکند یکجا دزدی است یکجا دروغ است و . . . پس ما باید حواسمان به سرچشمه باشد و حسمان آلوده نشود زیرا وقتی حسمان آلوده شود آنگاه عقل با یک حس آلوده فرمان میدهد و همه چیز تحت تأثیر حس آلوده قرار میگیرد و جهان بینی روی این استوار است که انسان چگونه میتواند حسهایش را بشناسد و آنها را پالایش کند و اگر اینگونه پیش رود انسان میتواند از تاریکی خارج شود .
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 17 مرداد 1396 03:06 ق.ظ
Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make
your point. You definitely know what youre talking about, why throw away your intelligence
on just posting videos to your weblog when you could be giving us something informative to read?
دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 10:27 ق.ظ
Wow that was strange. I just wrote an extremely long comment
but after I clicked submit my comment didn't show up.
Grrrr... well I'm not writing all that over again. Anyway, just wanted to
say superb blog!
جمعه 8 اردیبهشت 1396 12:12 ب.ظ
It's very easy to find out any topic on web as compared to
textbooks, as I found this paragraph at this website.
چهارشنبه 30 فروردین 1396 07:57 ب.ظ
Please let me know if you're looking for a writer for your blog.
You have some really good posts and I think I would be a good asset.

If you ever want to take some of the load off, I'd absolutely love to write some material for your blog in exchange for a link back to mine.
Please send me an e-mail if interested. Many thanks!
پنجشنبه 24 فروردین 1396 02:20 ق.ظ
I know this web site presents quality depending
articles or reviews and other information, is there any other site which provides
these things in quality?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :